Група 5 "Капітошка"

Вихователь ЛОГОПЕДИЧНОЇ групи № 5

Сенецька Інна Миколаївна

„ Я обрала професію вихователя тому що, педагог – не просто професія, це доля. Складна, неспокійна та водночас щаслива, захоплива, радісна - справжня”.

Найкращий мовленнєвий матеріал для формуваня сукцесивних навичок дає саме казка. Казка викликає у дитини подив, зацікавленість, бажання пізнавати, розвиває уміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, націлює на відкриття нового  і осмислення власного досвіду.

Казка має величезну виховну і розвивальну силу, сприяє розвитку мовлення, мислення, пам’яті, уваги.

Використання спеціально підібраних прийомів сприяє формуванню та розвитку сукцесивних навичок у всіх без винятку дітей дошкільного віку, а надто у дітей з мовленнєвою патологією.

Помічник вихователя групи № 5

Лементаренко Юлія Костянтинівна

Це молода, але досвічена жінка. Юлія Костянтинівна має підхід до дітей, відчуває їх потреби, приймає активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.