"Створюємо історію разом"

30 трав. 2022
Продовжуємо працювати на благо Україні!

В Основ'янському районі колективи дошкільних навчальних закладів створили онлайн-проект "Створюємо історію разом".
Педагоги, що залишилися у місті, займаються волонтерством, приймають переселенців, організовують та проводять благодійні заходи для мешканців району, підтримують порядок в освітніх закладах, очікуючи на дітей.
Ті, хто змушений був виїхати, проводять заняття для дітей-переселенців, та беруть участь у різних акціях на підтримку України.
«Ми переконані, що дуже скоро Харківщина, як і вся Україна, знову стане мирною та щасливою, а малюки радісно повернуться до своїх дитячих садків! Все буде Україна!» - зазначили у райадміністрації.