Завдання навчально-виховного процесу

Завдання на 2018/2019 навчальний рік

(витяг із річного плану)

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2017/2018 н.р., досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив у наступному 2017/2018 н.р. буде спрямовувати свою діяльність на розв’язання основних пріоритетних завдань:

1. Спрямувати навчально-виховний процес на розвиток інтелектуально-творчих здібностей дітей через освоєння ними логіко-математичних уявлень та способів пізнання, засобами впровадження інноваційних технологій, ефективних методів та прийомів роботи.

2. Створити умови для національно-патріотичного виховання шляхом інтеграції морально-етичного, емоційного розвитку та народознавства.

3. Продовжувати роботу з комунікативно - мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, педагогів та родин вихованців із забезпеченням розвитку україномовного простору та створення сучасного розвивального середовища.