Завдання навчально-виховного процесу

Завдання на 2017/2018 навчальний рік

(витяг із річного плану)

Цільові пріоритети:

1.     Виховувати у дітей любов до України, шанобливе ставлення до родини, повагу до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля.

2.     Формувати особистість в контексті рідної культури, мови, як емоційного природного середовища дитини, що відповідає її етнопсихології.

3.     Сформувати творчу індивідуальність на національній основі і водночас розвинену на рівні сучасності, яка живе активно, цікаво відповідно до вікових, соціальних та фізіологічних потреб і готова фізично та морально до подальших вимог сім'ї, школи, життя.

4.     Підвищувати рівень професійної майстерності та експертних навичок педагогів.

5.     Спрямувати фізичне виховання на саморегуляцію поведінки дошкільників, формування бажання бути сильними, здоровими, витривалими та вироблення навичок правильного поводження в небезпечних ситуаціях.

Завдання на 2017/2018 навчальний рік.

1. Розширювати знання дітей з основ економічної культури під час ігрової діяльності дітей.

2. Виховувати національно-патріотичні почуття дошкільників шляхом створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей та активізації творчого потенціалу педагогів.

3. Формувати у вихованців комунікативно-мовленнєві навички засобами творчих ігор, театралізованої діяльності, роботи з дитячою книгою.