Завдання навчально-виховного процесу

Завдання на 2019/2020 навчальний рік

(витяг із річного плану)

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2018/2019 н.р., досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив у наступному 2019/2020 н.р. буде спрямовувати свою діяльність на розв’язання основних пріоритетних завдань:

1. Організувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей  з раннього віку, шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми та батьками.

2. Створити умови для трудового виховання дошкільників, формування суспільних мотивів трудової діяльності, що орієнтовані  на сталий стиль життя.

3. Продовжувати роботу з комунікативно - мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, із забезпеченням розвитку україномовного ігрового простору шляхом застосування інноваційних освітніх технологій.