Адміністрація ДНЗ

Понеділок з 8.00   до 10.00
Четвер       з 16.00 до 18.00

Козловець Ірина Юріївна

завідувач дошкільним закладом з 1995 року, має вищу атестаційну  категорію. Пройшла шлях від вихователя до досвідченого керівника. За роки керування закладом виявила себе як професіональний педагог, сумлінний керівник, чуйна людина. Прийшовши  в дошкільний заклад в ньому діяло лише 3 вікові групи, а завдяки наполегливості, вимогливості до себе та колективу в дошкільному садку на сьогоднішній день працюють 10 вікових груп.  Створила в дитячому закладі згуртований, працьовитий колектив педагогів, який в роботі з вихованцями використовує новітні технології, передовий педагогічний досвід, нетрадиційні види діяльності. Колектив сформований, сильний, який приймає активну участь не лише в житті дошкільного закладу, а й району та міста. Завдяки праці вихователів діти йдуть до школи підготовленими, з високим рівнем знань. В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління. Являється наставником молоді, активно заохочує молодих спеціалістів працювати в такій не легкій сфері як державне дошкільне виховання. Ірина Юріївна не одноразово нагороджена грамотами та подяками управління освіти Червонозаводського району, подякою міського голови 1995році, зайняла ІІ місце в міському конкурсі “Завідувачка року”1995р. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. У неї склалися тісні стосунки з батьками вихованців, які багато допомагають  дитячому закладу.