Дорогі наші випускники!

31 трав. 2022
Ви покидаєте дитячий садок, але попереду чекає вас багато нового і цікавого. З випускним вас, малюки, бажаємо МИРНОГО навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь. Нехай все завжди виходить!»

Дорогі наші діти та батьки! Ось і закінчився 2021/2022 навчальний рік у школах та садках. Нехай у цьому році не було в садочку Випускного балу, але ми з гордістю згадуємо нашу малечу груп №8 та №10 та прощаємось з ними:

«Наш любий ВИПУСКНИК! Ти покидаєш дитячий садок, але попереду тебе чекає багато нового і цікавого. З випускним тебе, малюк, бажаємо тобі МИРНОГО навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь. Нехай все завжди виходить!»