Різдвяний майстер-клас!

3 січ. 2023
Педагоги закладу провели майстер-клас «Щасливі гноми» для юних мешканців мікрорайону. Захід об'єднав творчих дітей віком від 5 до 14 років, які залюбки поринули у світ фантазії, створюючи неповторних казкових гномів. На згадку про майстер-клас у всіх залишаться пам'ятні світлини, приємні враження і виготовлені власноруч щасливі гноми.

Педагоги комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради" провели майстер-клас «Щасливі гноми» для юних мешканців мікрорайону.