"Kharkiv: Education Under Ground"

26 лют. 2024
26.02.2024 у Харкові пройшла перша в світі міжнародна конференція під землею, спрямована на відновлення освітнього процесу та покращення якості послуг у прифронтових регіонах.

На події був присутній міський голова Ігор Терехов. Він відзначив важливість освіти для майбутнього та розповів про успішний досвід метрошколи, метросадочку.
«Освіта дітей для нас - головне, бо діти - наше майбутнє. Нашою метою було не лише навчання, а й соціалізація дітей», - підкреслив Ігор Терехов.
Також була директорка департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, яка розповіла про необхідність розвивати освітній процес на Харківщині.
Організатор конференції - громадська організація "Я і моя школа", а спонсор - Агенція США з міжнародного розвитку (USAID).
Представники Основ'янський району (Білогурова Світлана Григорівна, директорка КЗ «ДНЗ №353») відвідали цей захід.