18 квіт. 2014

виставка поробок до ВЕЛИКОДНЯ

До Великодня ми підготували тематичні виставки. Тут можна побачити дитячі поробки на будьякий смак! Пропонуємо переглянути!
18 квіт. 2014

Конкурс "Маленькі дарування"

Визначено переможців І туру районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування"
2 квіт. 2014

Зелена весна !!

Наш дитсадок дбає про охайний вид як самого закладу, так і прилеглих тереторій
26 бер. 2014

Батькам майбутніх першикласників!

Відбудуться інтернет - збори батьків майбутніх першокласників!
24 бер. 2014

УВАГА! Додано новий фотоальбом!

Виставка дитячих малюнків на тему : "Ми за мир"
21 бер. 2014

Увага!! ДОДАНО НОВИЙ АЛЬБОМ!

У фотогалереє з`явився новий фотоальбом: "Як ми вітали наших татусів і матусь". Пропонуємо переглянути
14 бер. 2014

до 200 річчя Т.Г.Шевченко

Наша думка, наша пісня Не вмре, не загине... От де, люди, наша слава, СЛАВА УКРАЇНИ! Без золота, без каменю, без хитрої мови, а голосна та правдива, як Господа слово! (з вірша Т.Г.Шевченко "До Основя"яненка")
13 бер. 2014

Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва

Цьогорочь святкові ранки були проведені в рамках Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва
7 бер. 2014

Батьки виступають разом із дітьми на одній сцені!!

На святкових ранках деяких груп нашого дитячого закладу батьки приймали активну участь, виступаючи разом із дітьми!!
4 бер. 2014

Увага!!

Додано новий фотоальбом "Як ми зиму проводжали"