7 бер. 2024

210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно до Дня народження Кобзаря в нашому закладі педагоги організовують тематичні заходи, присвячені творчості поета. І діти, і дорослі декламують вірші уславленого митця, малюють за сюжетами його творів.
26 лют. 2024

"Kharkiv: Education Under Ground"

26.02.2024 у Харкові пройшла перша в світі міжнародна конференція під землею, спрямована на відновлення освітнього процесу та покращення якості послуг у прифронтових регіонах.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови!

21 лютого в Україні у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Сьогодні українська мова стала тим інструментом, що об’єднує нашу країну, як тризуб та синьо-жовтий прапор, як рушник та вишиванка.
16 лют. 2024

День Єднання!

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну. В умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
12 лют. 2024

«Ментальне здоров’я: як подбати про себе та близьких»

У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» відбувся тренінг з психологічної підтримки «Ментальне здоров’я: як подбати про себе та близьких».
6 лют. 2024

"Всесвітній день боротьби проти раку"

4 лютого "Всесвітній день боротьби проти раку".
22 січ. 2024

День Соборності України!

День Соборності України - це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
9 січ. 2024

Тиждень казки!

Вихователі для малят підготували театралізовану лялькову виставу «Рукавичка», а малюки розігрували сюжет казки разом з родиною, створювали власні творчі онлайн-проєкти.
31 груд. 2023

З прийдешнім новим роком!

Ось і настав останній день 2023 року. Дякуємо за учать у передноворічній грі-подорожі , за чудові світлини, чарівні відео! Сподіваємось нам вдалося, в очікуванні дивовижного свята, допомогти у створенні новорічного настрою у малюків.
25 груд. 2023

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Любі наші діти та батьки, вітаємо вас з найбільш світлим та добрим святом Різдвом !