25 трав. 2020

Адаптативний карантин триватиме до 22 червня

МОН України повідомляє: адаптивний карантин триватиме в Україні до 22 червня 2020 року
21 трав. 2020

День вишиванки 2020!!! В Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього разу припадає на 21 травня.

Зазвичай у цей день люди одягають вишиванки, йдуть в них на роботу, навчання, влаштовують ходу й інші масові заходи. Однак, День вишиванки 2020 відрізнятиметься від попередніх: узв’язку з карантином, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде.
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

24 квіт. 2020

Заміна вікон

Заміна старих вікон на пластикові
23 квіт. 2020

Увага!

22.04.2020 та 23.04.2020 відбувся онлайн Науково-методичний семінар "Педагогічний діалог: теорія, практика, досвід" за підтримки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. З доповіддю "М'яка адаптація дошкільного віку до ЗДО" виступила завідувач нашого садочка Білогурова Світлана Григорівна. Вітаємо з успішним виступом!!!
14 квіт. 2020

Робота під час карантину

Фарбування паркану
7 квіт. 2020

Робота в садочку під час карантину

Озеленення території
26 бер. 2020

Увага!

Адміністрація КЗ "ДНЗ №353" провела відеоконференцію за участю батьків щодо правил поведінки вдома та організації дозвілля дітей під час карантину.
25 бер. 2020

Заняття доброти!

Наш садок - учасник "ІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин". Висловлюємо подяку усім групам закладу, які залучилися до акції 2 березня.
16 бер. 2020

Карантинні заходи

У закладі дошкільної освіти № 353 проводяться карантинні заходи щодо профілактики короновірусу COVID-19