19 груд. 2019

Вечір казки про святого Миколая

Сьогодні наші вихованці дізналися хто такий Миколай, чому він приносить солодощі.
17 груд. 2019

Турнір гри "Бейблейд"

Серед дошкільників старших та середніх груп було проведено турнір популярної гри "Бейблейд". Вирій емоцій поглинув не лише дітей! дорослі теж не стримували свого захвату!
10 груд. 2019

"Помічники Діда Мороза"

Сьогодні пройшов "Майстер - клас" з декорування новорічних коробок.
6 груд. 2019

Конкурс "Найкрайща годівничка"

Серед груп було оголошено конкурс "Найкрайща годівничка"
5 груд. 2019

Звітування завідувача

Завідувач КЗ "ДНЗ № 353" Білогурова Світлана Григорівна звітувала батьківським трійкам
4 груд. 2019

Збираємо "Родинні долоньки"

Ялинка із долоньок наших вихованців прикрашає святкову залу.
8 лист. 2019

Фізкультурні змагання "крок за кроком" - 2019 рік

Сьогодні в нашому садочку визначна подія. Проходили фізкультурні події «крок за кроком» - 2019 рік. Вболівальники зустрічали та підтримували учасників щирими та бурхливими оплесками, як справжніх спортсменів. Участь у змаганнях брали дві команди «Дюрасель» (12 та 5 групи) та «Живчики» (гр. №6).
5 лист. 2019

Дитячий театр "Кицькин дім"

Сьогодні до нашого садочка завітав ляльковий театр "Кицькин дім". Дітлахи отримали заряд емоцій на цілий день. Було весело, радісно, пізнавально!
19 жовт. 2019

Увага!

Сьогодні відбувся загальноміський суботник. Працівники садочка прибирали власну та прилеглу до дошкільного закладу територію.
15 жовт. 2019

Свято до Дня захисників Вітчизни

Свято до Дня захисників Вітчизни У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої України! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!