10 вер. 2019

День Дорожних знаків!

Сьогодні в садочку День Дорожних знаків! Діти вивчали, розфарбовували дорожні знаки!
9 вер. 2019

Увага! Тиждень Дорожнього руху!

В садочку розпочався Тиждень дорожнього руху! Перший день - День пішоходів! Тротуари це доріжки, Ми по них ідемо пішки. Всі, хто тротуаром ходить, Звуться просто – пішоходи.
6 вер. 2019

Ми любимо садочок!

Аплікації робити, Цифри разом радо вчити, Всіх дорослих шанувати, Правила дорожні знати.
2 вер. 2019

День Знань!

В садочку вісвяткували початок навчального року! Всіх вітаємо з новим 2019-2020 навчальним роком!
16 серп. 2019

Літня розвага! Квест.

Сьогодні в садочку пройшов квест "Літо - радісна пора". Діти із задоволенням виконували завдання та отримували призи!
15 лип. 2019

Ми знову працюємо!

Ми знову відкрилися, з радістю зустрічаємо наших дітей!
3 черв. 2019

Увага! Розвага!

До міжнародного Дня захисту дітей в садочку проведено свято. Різноманітні спортивні конкурси, змагання і солодка призи!
30 трав. 2019

Випускні свята!

Сьогодні в садочку пройшло Свято випуску до школи з веселими та прощальними піснями та танцями.
6 квіт. 2019

Увага! Суботник.

Сьогодні пройшов загальноміський суботник. Працівники дошкільного закладу прибирали територію садочка.
7 бер. 2019

Напередодні свята!

Щиро дякуємо Анатолію Петровичу Денисенку за привітання зі святом 8 Березня.