6 бер. 2019

Весняні свята!

З 1 березня по 6 березня в садочку проходили Весняні свята, брали участь діти, батьки та педагоги. Усі отримали задоволення. Вітаємо усіх жінок з наступаючим святом 8 березня!
13 лют. 2019

Колективний перегляд!

В закладі відбувся колективний перегляд - бінарне заняття "В гостях у казки "Рукавичка"
30 січ. 2019

День Іменинника!

До нас завітали справжні трансформери-автоботи привітати Іменинників, які народилися взимку.
25 січ. 2019

Виставка поробок.

В садочку закінчилась виставка поробок, присвячена Зимовим святам.
17 січ. 2019

Консультація для батьків.

Сьогодні відбулась зустріч з батьками середніх груп, де вихователь-методист та психолог розповіли про особливості нових програм в освіті: "Нова українська школа" та "Впевнений старт".
17 січ. 2019

Увага! Зустріч з поліцієй!

Сьогодні в садочок завітав поліцейскій та розповів дітям старших та середніх груп про правила поведінки з чужими людьми.
16 січ. 2019

Консультація для вихователів.

Сьогодні відбулась консультація для вихователів у формі тренінга щодо використання Коректурних таблиць Н.Гавриш в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.
14 січ. 2019

Зимові розваги!

Ми святкували зимові свята за Українськими традиціями.
20 груд. 2018

Свято Нового року!

Сьогодні в нашому закладі розпочалися святкові ранки-яскраві, казкові дива.Малюки розважалися,танцювали, розповідали вірші. Наприкінці свята вони отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
28 лист. 2018

Увага! Педагогічна рада!

Сьогодні в закладі відбулося засідання педагогічної ради "Використання сучасних інноваційних технологій у освітньо-виховному процесі".