24 лют. 2017

Увага! Свято Масляної.

Сьогодні наші дошкільнята щиро раділи чудовій весняній погоді, розважались та смакували млинці.
10 лют. 2017

Увага! Графік весняних свят.

Шановні батьки! Графік проведення весняних свят для Вас.
27 січ. 2017

Увага! Вистава.

В садочку відбулась вистава з безпеки життєдіяльності. Діти із задоволенням закріпили правила дорожнього руху разом із казковими героями.
26 січ. 2017

Увага! Методичне об'єднання.

26 січня на базі дошкільного навчального закладу відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників на тему: "Патріотичне виховання, як невід'ємна складова розвитку духовності підростаючого покоління"
13 січ. 2017

Увага! Різдвяні свята!

Для дітей нашого закладу було проведено розвагу на тему "Різдвяні свята". Діти співали та розповідали колядки, щедрівки; веселились, танцювали , змагались. Наприкінці свята отримали солодкі подарунки.
23 груд. 2016

Увага! Новорічні свята.

В нашому садочку пройшли Новорічні свята.Діти із задоволенням зустрічали казкових персонажів: Сніговика,Снігову королеву, Фею, бабу Ягу, Снігуроньку та Діда Мороза. В кінці свята всі малята отримали смачні подарунки від Харківського міського голови Генадія Кернеса.
10 груд. 2016

Призупинення навчально-виховного процесу.

З 12.06.2017 по 14.07.2017 дошкільний навчальний заклад тимчасово призупиняє роботу на час ремонтних робіт.
17 лист. 2016

Увага! Змагання "Крок за кроком"

Сьогодні в дошкільному закладі відбувся ІІ тур фізкультурних змагань "Крок за кроком". Команда "Радість" посіла І місце. Вітаємо із перемогою нашу команду!
4 лист. 2016

"Тиждень безпеки"

В дошкільному закладі з 31.10.2016 по 04.11.2016 пройшов "Тиждень безпеки".
15 жовт. 2016

Увага! Суботник!!!

В дошкільному закладі відбувся суботник! Працівники прибирали власну та прилеглу теріторію.