23 лют. 2018

Ми з вами 50 років

Нам 50 років
16 лют. 2018

Масляна в нашому садочку!

Святкуємо масляну!
12 січ. 2018

Увага! Розвага!

В нашому садочку пройшла розвага, присвячена різдвяним святам "Добрий вечір, щедрий вечір". Діти співали колядки, щедрівки та отримали солодкі подарунки.
28 груд. 2017

Увага! Новорічні свята продовжуються.

Сьогодні групи №5, №7. №8, №11 закінчили марафон із Новорічних ранків. Діти раділи гарно вбраній ялинці, Діду Морозу та подарункам, які були передані в заклад дошкільної освіти міським Головою Г.А. Кернесом.
27 груд. 2017

Увага! Новорічні свята продовжуються.

Сьогодні відбулися Новорічні ранки у групах раннього віку №2 та №4. Малюки отримали подарунки, які були передані закладу дошкільної освіти від Голови міста Харкова Г.А. Кернеса. Дякуємо за ласощі!
22 груд. 2017

Увага! Розпочались Новорічні ранки.

Сьогодні в групах №6, №9, №10, №12 вже пройшли Новорічні ранки. Діти, вбрані у святкові костюми, співали, танцювали, зустрічали Діда Мороза. І, звичайно, отримали солодкі подарунки, які приготував Г. А. Кернес. Наші малюки щиро вдячні за веселе свято!
22 груд. 2017

Увага! Ми дякуємо Управлінню освіти!

Завдяки підтримці Управління освіти Основ'янського району наш садочок отримав 90 кг прального порошка. Дякуємо Вам!
1 груд. 2017

Увага! Змагання "Крок за кроком"

Сьогодні відбувся фінал спортивних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком". Команда нашого садочка "Прометей" посіла ІІІ місце серед дошкільних закладів Основ'янського району.
28 лист. 2017

Увага! Нова група.

Сьогодні в дошкільному закладі відбулося урочисте відкриття групи №3 "Світлячок". На святі були присутні почесні гості та батьки. Діти вдячні за щирі подарунки, які були зроблені адміністрацією Основ'янського району Харківської міської ради та Управлінням освіти.
10 лист. 2017

Увага! Ремонт закінчується.

Скоро в нашому садочку відкривається група №3, яку для дітей ремонтує міжнародний дитячий фонд ЮНІСЕФ!