23 серп. 2022

День народження Харкова!

Сьогодні, 23 серпня, наш любий Харків відзначає День народження.На честь 368-річчя в дитячому садочку "Ялинка" пройшов фотофлешмоб "Моє рідне місто". До заходу доєдналися як батьки нашого закладу так і його працівники.Ми віримо, що Харків після війни візродиться і стане ще гарніше!
8 серп. 2022

Міжнародний День кішок

Сьогодні, 8 серпня, ми відзначаємо Міжнародний День кішок .Сьогодні ми вітаємо всіх любителів кішок! Бажаємо, щоб ваші пухнасті, милі домашні улюбленці завжди були здорові, доглянуті та мали щасливих і дбайливих господарі.
15 лип. 2022

15 липня – День українських МИРотворців

МИР – це коли на роботу приходиш кожного дня і бачиш посмішки УСІХ співробітників. Коли в садочку чуєш привітний гомін: веселу, гучну музику; дитячий сміх; інколи плач, але такий рідний і близький. А ще запах, як же без нього – смачні котлетки, борщик, печеня по-домашньому…Як же сумно без всього цього!
8 лип. 2022

День родини

Щороку, 8 липня, починаючи з 2012 року, вся країна відзначає Український день родини. Родина та сімейні стосунки – одні із найважливіших речей у нашому житті. А в умовах військового стану це свято набуло найбільшої цінності.
20 черв. 2022

Флешмоб *З пухнастими до перемоги*

Дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому, педагоги закладу дошкільної освіти Основ’янського району та їх вихованці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «З пухнастими до перемоги», який організований благодійним фондом «Щаслива лапа». Крім того метою освітнього проекту є - підтримка духу українців дітьми та їх чотирилапими друзями у цей непростий час.
19 черв. 2022

День батька

Сьогодні, 19 червня, в Україні, як і в багатьох країнах світу відзначається День батька.Дорогі наші татусі! Вітаємо Вас з цим святом. Бажаємо залишатися для своїх дітей справжнім прикладом справедливості, щирості, честі та мужності.Дякуємо усім родинам, які долучилися до фотоконкурсу "Мій тато - найкращий". Дивлячись на ці світлини, ми розуміємо, що наші татусі дійсно, найкращі в світі.
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни.
1 черв. 2022

Міжнародний день захисту дітей!

До садочка завітали дітлахи різного віку: від одного до дванадцяти років. Усі разом створили плакат «Світ очима дітей Харкова»
31 трав. 2022

Дорогі наші випускники!

Ви покидаєте дитячий садок, але попереду чекає вас багато нового і цікавого. З випускним вас, малюки, бажаємо МИРНОГО навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь. Нехай все завжди виходить!»
30 трав. 2022

"Створюємо історію разом"

Продовжуємо працювати на благо Україні!